Хоррор квести у Києві

Останнім часом сфера дозвілля поповнилася таким видом відпочинку як квести, які встигли полюбитися широкому колу людей. Отримавши неймовірний попит, цей вид відпочинку обзавівся великою кількістю напрямків, у тому числі найбільш «екстремальними» стали квести-ужастики.

Страшні квести Київ пропонує пройти найсміливішим і безстрашним гравцям, які не бояться заглянути в очі своїм страхам і слабкостям.

Що таке хоррор квести?

Слово «хоррор» походить від англійського слова «horror» (жах, кошмар), означає жанр в кіно, літературі, іграх, покликаний налякати і створити відчуття страху у глядача / читача. Відповідно, даний різновид квесту покликана розбурхувати емоції гравців шляхом несподіваних завдань, відповідних страшної атмосфері, і різного роду раптово.

Потрапити в хоррор квест Київ запрошує всіх, хто є шанувальником фільмів жахів, а також тих, хто хоче відчути себе персонажами даного жанру фільмів. У подібних іграх нерідко беруть участь актори, які допомагають надати відбувається максимальної переконливості.

Такі квести з акторами Київ став пропонувати все частіше всім, хто любить «полоскотати» свої нерви і цінує в даному виді відпочинку оригінальність і барвистість.

Фото до новини Хоррор квести у Києві

Чи безпечні страшні квести?

Безумовно гарантувати, що ніхто не буде вам по-справжньому наносити будь-які травми або каліцтва, а всі жахи будуть зводитися до суто лякаючою атмосфері і ефекту несподіванки, можна тільки в квестах без акторів або в жанр не хоррор. Але, оскільки головним завданням подібних квестів, крім проходження завдань, є виклик певного високого емоційного стану, то відвідувати такі ігри краще людям з нормальним психічним здоров'ям. Зі зрозумілих причин такої перформанс квест Київ пропонує пройти людям старше 18 років.

Ахматової 3
Бориса Грінченко, 6
Вікентія Хвойки 12
Володимирська 51/53
вул. Оболонська, 21
Генерала Тупікова 3/1
Героїв Сталінграда, 7
Горького 150
Декабристів, 2
Коновальця 44а Locky
Коновальця, 44А Изоляция
Константинівська 25
Костянтинівська 21
Михайла Бойчука 1/2
Під замком на Шота Руставелі 3
Панаса Мирного 3
Попудренко 22/14
Пр-т Степана Бандери 32
Предмістна слобідка 1
Проволук Шевченко 4
Прорізна 22Б
Рейтарська 7Б
Сімферопольська 3/2
Телепорт на Довженко
Телепорт на Саксаганського
Юрковська 18
Юрковська 34