Квест
Люди Х

Київ, вул. Декабристів, 2
2-18/ Від 10 років
60 хв
Без переляку
Складність:
Опис
Перевір себе на спритність і вміння швидко приймати рішення! Ти - доброволець на сучасному тренувальному полігоні. На тебе чекає 6 різних випробувань! Що це, небезпечна прірва або залізний лабіринт? Темрява або ілюзія? Кожні наступні двері - це новий виклик!

Випробування «прірву» - вам доведеться перевірити свою координацію, адже перебратися на іншу сторону буде не так вже й просто! Спортивна підготовка Вам не завадить!

Випробування «тьма» - вважаєте, що це легко? Ризикніть !. Тут важлива командна гра і довіру. Страшно не буде, але відчуття загостряться!

Випробування «інтуїція» - довіряєш собі? Упевнений, що не помилився?

Випробування «смуга перешкод» - локація, в якій спритність і швидкість вам не завадять. Часу мало, а завдання складне і вимагає гнучкості і командної роботи.
Доведеться і пострибати і полазити для отримання результату.

Випробування «шах і мат» - це зовсім не про шахматах.Вніманіе і терпіння -ось що головне! Тут голова йде обертом, а час тече дуже швидко.

Випробування «лабіринт» - все як у дитинстві на картинках! Тільки бігати доведеться Вам!

існує 3 рівні складності:
  • light - найпростіший рівень складності, оптимально підходить для команд 8-10 років. Квест проходиться в супроводі дорослих або адміністратора квесту
  • junior - середній рівень складності, оптимально підходить для команд 12-16 років. Підвищується рівень складності загадок і рівень фізичної активності.
  • expert - максимальний рівень складності, оптимально для дорослих команд.
Команда для гри:
Локація співпрацює з кафе- рестораном "Оливка", який знаходиться через дорогу (200 метрів) .
від 8 до 10 років супровід дорослого обов'язково. За супроводжуючого дорослого доплата не потрібна. За бажанням клієнта локація може надати супроводжуючого адміністратора, за додаткову плату в 200 гривень.
Знижка по дню народження діє +/- 3 дні від дати дня народження
Передоплата на вихідні і святкові дні в розмірі стандартної вартості гри за 4-х человек.Остаток команда доплачує на місці. Передоплата повертається, якщо дотримані умови по поверненню.
Квест з категорії: Без переляку
Додати коментар: