Детективні квести

Такий вид активного відпочинку як квест стає все більш популярним і набуває масу шанувальників по всій країні. Одне з його головних переваг - це різноманітність жанрів.

Наприклад, дуже цікавим є детективний квест. Якщо ви шанувальник жанру детективів в кіно, іграх або книгах, то у вас є прекрасна можливість "відчути" весь колорит цього жанру на собі, завдяки подібному тематичним квесту.

Квест детектив Київ пропонує пройти всім бажаючим, особливо в рамках сімейного відпочинку. Даний вид дозвілля дозволяє максимально згуртуватися всієї сім'ї для вирішення цікавих інтелектуальних завдань.

Сімейні квести - відпочинок з користю

Кращі сімейні квести Київ підготував для найактивніших і допитливих людей. Як Шерлок Холмс, збираючи по ниточці відповіді, ви зможете потренувати логіку, мислення і уважність. Таким чином, ви не просто відпочинете, але і поліпшите свої інтелектуальні здібності! Більш того, квести мають на увазі і фізичну рухливість, тому користь для гравців абсолютно різнопланова.
Фото до новини Детективні квести

Що собою являє детективний квест?

Детективні квести кімнати Київ представляє у вигляді закритих локацій, спеціально облаштованих у відповідному стилі. В ході гри учасники повинні перевтілитися в сищиків, метою яких є розслідування заплутаної справи. Варто відзначити, що час гри строго обмежена, тому потрібно буде максимально проявити всі свої логічні і дедуктивні навички, щоб укластися в термін.

Гравцям може бути запропоновано завдання у вигляді необхідності викрити злочинця, або встановити всі деталі будь-якого події. Однак, крім основної мети, в ході гри можуть зустрічатися додаткові головоломки, від яких буде залежати проходження.

Квести про пограбування Київ проводить на регулярній основі, тому ви в будь-який момент зможете стати його учасником.
Ахматової 3
Бориса Грінченко, 6
Вікентія Хвойки 12
Володимирська 51/53
вул. Оболонська, 21
Генерала Тупікова 3/1
Героїв Сталінграда, 7
Горького 150
Декабристів, 2
Коновальця 44а Locky
Коновальця, 44А Изоляция
Константинівська 25
Костянтинівська 21
Михайла Бойчука 1/2
Під замком на Шота Руставелі 3
Панаса Мирного 3
Попудренко 22/14
Пр-т Степана Бандери 32
Предмістна слобідка 1
Проволук Шевченко 4
Прорізна 22Б
Рейтарська 7Б
Сімферопольська 3/2
Телепорт на Довженко
Телепорт на Саксаганського
Юрковська 18
Юрковська 34