Як підготуватися до квесту

Стати учасником квесту - це відмінна ідея як цікаво провести час і разом з цим прокачати себе в кращу сторону! Даний вид дозвілля включає в себе як нескладну фізичну активність, так і тренування уваги, логіки.

Оскільки все це відбувається в ігровій формі, ви поєднаєте і користь, і відпочинок в одному моменті. Кращий квест Київ пропонує пройти в якості незабутнього пригоди, як для сімей, так і для друзів і колег.

Як краще підготуватися до квесту

Новачків нерідко турбує питання - як підготуватися до гри, а також що одягнути в квест Київ. Для того щоб участь у квесті було максимально комфортним для вас, рекомендуємо взяти до уваги наступні нескладні поради:

вибирайте одяг найбільш комфортну для активного відпочинку, щоб він не сковував ваших рухів під час рухливих завдань. Як приклад оптимального гардеробу для квесту може бути спортивний костюм, або одяг в стилі casual. Також не забувайте про зручне взуття;
підбирайте сюжет гри таким чином, щоб він був цікавий всім учасникам, це дозволить по максимуму кожному зануритися в ігровий процес і отримати від нього позитивні емоції;
бронюйте квест заздалегідь, щоб мати гарантію того, що в певний день у вас буде можливість відпочити з друзями або колегами саме так, як ви запланували.

Фото до новини Як підготуватися до квесту

Як забронювати квест?

Підібравши потрібну тематику, відразу ж бронюйте квест на бажаний день, час і кількість учасників. В силу популярності даного виду відпочинку, без попереднього запису є ризик приїхати на гру і не знайти вільних місць. Щоб не переживати де забронювати квести Київ надає можливість віддаленого резервування шляхом онлайн замовлення через сайт організаторів. На сайті завжди міститься інформація про доступне часу на конкретний вид квесту.
Ахматової 3
Бориса Грінченко, 6
Вікентія Хвойки 12
Володимирська 51/53
вул. Оболонська, 21
Генерала Тупікова 3/1
Героїв Сталінграда, 7
Горького 150
Декабристів, 2
Коновальця 44а Locky
Коновальця, 44А Изоляция
Константинівська 25
Костянтинівська 21
Михайла Бойчука 1/2
Під замком на Шота Руставелі 3
Панаса Мирного 3
Попудренко 22/14
Пр-т Степана Бандери 32
Предмістна слобідка 1
Проволук Шевченко 4
Прорізна 22Б
Рейтарська 7Б
Сімферопольська 3/2
Телепорт на Довженко
Телепорт на Саксаганського
Юрковська 18
Юрковська 34