Квест-кімнати в реальності

Сфера дозвілля в столиці рясніє різними пропозиціями, однак якщо ви шукаєте щось більш оригінальне і незвичайне, то вам неодмінно слід познайомитися з таким новим видом проведення часу, як квест кімната Київ. Це абсолютно нетривіальний і захоплюючий вид розваги, завдяки якому можна активно відпочити,
а також потренувати свою увагу, логіку і пам'ять. Велика перевага такого відпочинку в тому, що для нього абсолютно не стане перешкодою погана погода, оскільки сам захід буде проходити в приміщенні.

Квести в реальності Києві

Що саме являє собою квест в реальності в Києві? Даний вид квесту представлений у вигляді закритого приміщення (однієї або декількох кімнат), з якого гравці повинні вибратися, виконуючи різні завдання. Щоб звільнитися із замкненої кімнати, буде потрібно проходити хитрі пастки, вирішувати загадки, головоломки та інші інтелектуальні завдання.

Щоб пройти квест Київ, необхідно не тільки успішно виконати завдання, а й вкластися в строго відведений для них час, не звертаючись за допомогою до організаторів.

Гра стартує з того, що учасники заходять в кімнату, отримують інструктаж, після чого починається відлік часу. Кімната може бути, наприклад, космічним кораблем, лігвом маніяка, готельним номером або місцем злочину.
Фото до новини Квест-кімнати в реальності

Для яких приводів підходить квест кімната?

Такий вид дозвілля є дуже універсальним і підходить для різних приводів:

святкування дня народження;
корпоративного дозвілля;
сімейного відпочинку;
романтичного побачення.
Виходячи з особливостей заходу і кількості гостей, можна підібрати певний тип складності і відповідну події тематику квесту. Залежно від цих параметрів буде варіюватися на квест ціна Київ.

Такі захоплюючі ігри дуже гуртують колектив, оскільки для вирішення завдань потрібно командна робота. Це дозволить вам здружитися ще сильніше і дізнатися один одного з нового боку.

Які бувають тематики ескейп квестів

Кращі квести Київ пропонує жанрові і присвячені будь-якої тематики, наприклад:

детективний;
хоррор;
пригодницький;
присвячений до якогось фільму або комп'ютерної гри.
Подібний вид відпочинку дозволяє побувати в різних ролях і відчути себе справжнім супергероєм. У такій грі ви зможете відчути себе як детективом, так і персонажем улюбленого фільму. Відкрийте для себе нові грані своєї особистості!
Ахматової 3
Бориса Грінченко, 6
Вікентія Хвойки 12
Володимирська 51/53
вул. Оболонська, 21
Генерала Тупікова 3/1
Героїв Сталінграда, 7
Горького 150
Декабристів, 2
Коновальця 44а Locky
Коновальця, 44А Изоляция
Константинівська 25
Костянтинівська 21
Михайла Бойчука 1/2
Під замком на Шота Руставелі 3
Панаса Мирного 3
Попудренко 22/14
Пр-т Степана Бандери 32
Предмістна слобідка 1
Проволук Шевченко 4
Прорізна 22Б
Рейтарська 7Б
Сімферопольська 3/2
Телепорт на Довженко
Телепорт на Саксаганського
Юрковська 18
Юрковська 34