Квест
Зона зараження

Київ, вул. Вікентія Хвойки 12
2-6/ Від 18 років
75 хв
Хорор
Складність:
Опис
Група фахівців з оцінки ризиків в компанії, яка фінансує науково-дослідні проекти, вирішили створити Стехіометрична суміш неетильованого бензину. Яка повинна була стати екологічно чистим продуктом, що могло істотно знизити вміст вуглеводнів у вихлопних газах.
У розташованому в глушині філії, проводився один із найбільш багатообіцяючих проектів людства. На спеціально оснащену станцію технічного обслуговування були загнані кілька автомобілів для установки нейтралізатора газових двигунах з нагнітачами і охолоджувачами повітря.
В ході одного з таких експериментів, у працівників станції почали проявлятися і прогресувати спалаху гніву. Люди стали небезпечні, неконтрольовані і нагадували зомбі. Це все пов'язували з витоком суміші газів, що сталася напередодні ... Керівництво компанії приймає дуже дивне рішення без пояснень і коментарів: «Терміново, зупинити всі експерименти в цій філії!». А групу фахівців направляють розслідувати інцидент, що стався на станції.
Зі складу групи, живим повернувся тільки одна людина. Події що відбулися з групою, які він описував, кидали в тремтіння всіх фахівців намагалися зрозуміти причини смертей інших людей. Йому ставлять діагноз «екзогенне розлад» і закривають в психіатричній лікарні.
А експеримент отримує гриф «секретно і не розголошувати»!
Вам належить дізнатися, що ж відбулося насправді в цій експериментальної лабораторії. Але проблема в тому, що через витік цієї стехиометрической суміші, дозиметр показує критично високий рівень іонізуючого випромінювання. Що є небезпечним для людини! Подейкують що саме це і стало причиною появи на станції, зомбі. Поспішайте, якщо не хочете отримати екзогенне розлад!
Команда для гри:
Базова вартість за гру вказана за 4 гравця, доплата за кожного наступного гравця 200 грн, максимальна кількість гравців - 6.
Квест з категорії: Хорор
Додати коментар: