Квест
Silent Hill. Alchemilla Asylum

Київ, вул. Володимирська 51/53
2-5/ Від 16 років
90 хв
З акторами
Складність:
Опис
Є щось особливе в подорожах безлюдними дорогами. Якби тільки не цей туман, який проковтнув вашу машину. Коли ви помітили швидку, яка вискочила з-за повороту на зустрічну смугу, було вже надто пізно. Все, що встиг зробити ваш водій, це різко повернути кермо в бік узбіччя. Все, що встигли помітити ви - напис на швидкій "Alchemilla Hospital". Удар і темрява. І тільки вогні швидкої, що відбиваються в дзеркалах. "Як добре, лікар тут, врятовані" - подумали ви. Але, втрачаючи свідомість, ви помітили лікаря, який схилився над вами і посміхався дивно, а з-за спини виднівся ... Горб? Здається, це не та лікарня, в якій хотілося б опинитися...
Silent Hill. Alchemilla Asylum - це повний перезапуск квест-кімнати Silent Hill з новими сюжетними поворотами, загадками і персонажами. Прокиньтеся і взнайте, де ви і хто насправді причетний до жахів, які творяться в цьому страшному місці. А головне - не станьте частиною Тихого Пагорба!
А для тих, хто вже відвідував нашу попередню кімнату по Silent Hill ми пропонуємо 20% знижку на повторне відвідування. Приходьте і розкрийте нові таємниці.
* Для того, щоб отримати знижку, забронюйте кімнату на той же номер телефону, що і в перший раз, промокод - DOUBLEFEAR
Команда для гри:
Базова вартість за гру вказана за 4 гравця, доплата за кожного наступного гравця 150 грн, максимальна кількість гравців - 5.
Квест з категорії: З акторами
Додати коментар: