Квест
Та, що плаче

Київ, вул. Генерала Тупікова 3/1
1-5/ Від 16 років
60 хв
Лячний
Складність:
Опис
У мексиканському селі жила молода та красива дівчина. Звали її - Марія. Одного разу в село приїхав молодий і красивий чоловік, якому дуже сподобалася Марія. Симпатія їх була взаємна ... з початку. Марія народила йому 2-х синів. Від щастя молодий батько перемкнув всю свою увагу на своїх дітей і повністю перестав помічати свою дружину. А через деякий час і зовсім з'явився у селі з іншою молодою дівчиною. Марія, збожеволіла від ревнощів, схопила своїх дітей, відвела їх на річку і втопила. Усвідомивши, що накоїла, вона кинулася нишпорити по дну річки руками, мішаючи мул та глину, в пошуку тіл своїх дітей. Але спроби були марні. З горя вона кинулася в річку і втопилася. Поставши перед небесними воротами, Марії було поставлено одне запитання «Де твої діти?». Утоплена не знала, що відповісти. Їй не дозволено було ввійти до потойбічного життя, поки вона не знайде своїх дітей.
З тих пір, Марія бродить по землі біля річок в пошуку своїх дітей. Вона плаче і кличе їх. Якщо в її руки потрапляють заблукали діти - вона топить їх ... Одного разу шлях привів Марію у сирітський притулок для хлопчиків при монастирі.
Команда для гри:
Ми зануремо Вас в історію самого страшного і містичного персонажа мексикансько-американського фольклору! Абсолютно новий підхід до жанру хоррор! Жах, який Ви відчували раніше, не йде ні в яке порівняння з тим, що Вас чекає тут!
Іменинник отримує безкоштовний вхід в свій День Народження і протягом 2-х днів після. Відсвяткуйте свій День народження, пройшовши один з наших квест-перформансів !.
* Іменинникові вхід безкоштовний якщо група від 4-х чоловік (Це означає, що 4 людини проходять платно, а 5-й безкоштовно)
Квест з категорії: Лячний
Додати коментар: