Квест
Круїз #13 Частина 2

Київ, Пр-т Степана Бандери 32
2-6/ Від 18 років
90 хв
Хорор
Складність:
Опис
Квест проходить на теплоході, який був спущений на воду в 1928 році! Судно побудовано в довоєнній Німеччині і спочатку носило назву "Адольф Гітлер"! У роки другої світової війни теплохід брав участь в бойових діях і був потоплений військами союзників під час одного з боїв на Дністрі в 1943 році! По закінченню війни судно було піднято з дна річки, відреставровано і вже в 1955 році теплохід отримав нове життя. У Вас є унікальна можливість пройти наш квест, і перейнятися справжнім духом того часу.

легенда:
Професор психології та біоенергетики, який присвятив все своє життя вивченню впливу аномальних зон на механізм розкриття невідомих потенціалів індивідуума на рівні підсвідомості, вивів незвичайну теорію, і щоб довести на практиці своє теоретичне дослідження, вирішив зафрахтувати судно для проведення експериментально-дослідницького круїзу по одній з аномальних зон . У це унікальна мандрівка він запросив, на його думку, найбільш яскравих і незвичайних індивідуумів з різних соціальних шарів і професій, назвавши його «Круїз №13» ...
Холодним, вогким вранці 6 листопада 2000 року за шум пріштормового океану, судно покинуло акваторію порту. Через деякий час з кораблем пропадає зв'язок без видимих причин таємничого зникнення. Всі рятувальні експедиції, відправлені на пошуки судна, були безрезультатні. Теплохід назавжди пропав з екранів радарів ...Завдання 2 частини: Дістатися до капітанської рубки і вивести судно з занедбаної бухти.
Команда для гри:
Базова вартість за гру вказана за 4 гравця, доплата за кожного наступного гравця 250 грн, максимальна кількість гравців - 6.
Квест з категорії: Хорор
Додати коментар: