Квест
In game (В грi)

Київ, вул. Декабристів, 2
2-12/ Від 8 років
70 хв
Без переляку
Складність:
Опис
Ти поринеш у світ комп'ютерних ігор і опинишся в одній з шахт для видобутку ресурсів. Твоя місія - побудувати сховище до темряви. Напруга зростає з кожною секундою, місцеві жителі постійно норовлять зруйнувати твоє спорудження, а шанси на повернення в реальний світ стають все примарнішими. Встигнеш ти вибратися з піксельної пастки і врятувати друзів? Або ти назавжди станеш в'язнем віртуального світу?

Особливості квест-кімнати "IN GAME":
* Дві версії складності: для дітей і для дорослих.
* Квест вміщує до 12 осіб! Гравці діляться на 2 команди, у яких одна мета і загальний час.
* Динамічний стрілялки задається не тільки, вже класичним для квестів, обмеженням часу, але і відповідними елеменов і деталями сюжету. У вас не буде часу на нудьгу!
* Приємна, ностальгічна піксельна атмосфера. Багатьом вона знайома ще з минулого століття, коли відеоігрові приставки були на піку популярності, а деякі, дізнаються мотиви відомої на весь світ, вже сучасної гри майнкрафт.
* Квест універсальний і відмінно підходить як для організації корпоративів і тімбілдінг, так і для проведення веселого дня народження!
* Технологічність квесту знаходиться на високому рівні, в цій грі - вам не страшні ніякі "глюки"!
Команда для гри:
від 8 до 10 років супровід дорослого обов'язково. За супроводжуючого дорослого доплата не потрібна. За бажанням клієнта локація може надати супроводжуючого адміністратора, за додаткову плату в 200 гривень.

Знижка по дню народження діє +/- 3 дні від дати дня народження

Передоплата на вихідні і святкові дні в розмірі стандартної вартості гри за 4-х человек.Остаток команда доплачує на місці. Передоплата повертається, якщо дотримані умови по поверненню.
Квест з категорії: Без переляку
Додати коментар: