Квест
Horror Story - Історія Жахів

Київ, вул. Юрковська, 18
1-6/ Від 16 років
60 хв
Хорор
Складність:
Опис
В середині XX століття сім`я Ботте оселилася в старому будинку на околиці міста. Вони старанно міняли своє життя, щоб назавжди забути помилки минулого. Главі сімейства Мартіну доводилося багато працювати в той час, як його родина поступово освоювалася в їхньому новому будинку. Боттоми вірили, що в їх житті все зміниться ... ... але, вони не знали одного. Минуле завжди поруч! Трагедія цього будинку перевернула спокійне життя маленького містечка і залишила безліч загадок, які в результаті стали тільки першою сторінкою кривавої і страшну історію сім`ї Ботте. Запрошуємо Вас відкрити для себе перший та найстрашніший квест-перформанс, та відчути на собі весь жах, який оселився в стінах старого будинку на околиці міста. Розкрийте секрети минулого цій сім`ї і дізнайтеся, яка таємниця криється в стінах будинку.
Команда для гри:
Іменинник отримує безкоштовний вхід в свій День Народження і протягом 2-х днів після. Відсвяткуйте свій День народження, пройшовши один з наших квест-перформансів !.
* Іменинникові вхід безкоштовний якщо група від 4-х чоловік (Це означає, що 4 людини проходять платно, а 5-й безкоштовно)
Квест з категорії: Хорор
Додати коментар: