Квест
Дроворуб. The Axeman

Київ, вул. Генерала Тупікова 3/1
1-5/ Від 16 років
60 хв
Хорор
Складність:
Опис
Так званий «Дроворуб з нового Орлеана» тримав у страху жителів найбільшого міста Луїзіани та його околиць півтора року.
Невідомий здійснював напади, проникаючи в будинки своїх жертв. Його улюбленою зброєю була сокира, також він використовував бритву і підручні предмети.
Поліція відсіяла безліч підозрюваних, але вийти на справжнього «Дроворуба» їм не вдалося. Вбивця, чиє ім'я так ніколи і не було розкрито, називав себе «духом» і «демоном» і обіцяв не чіпати тих, хто слухає джаз.
Серійній вбивця, Який діяв в Новому Орлеані, а такоже в навколішніх містах з травня 1918 до жовтня 1919 року. Ймовірно, такоже ВІН скоював злочини и Ранее - в 1912 году. Вбивця нападав на своих жертв з Сокира. Іноді с помощью цього ж інструмента ВІН віламував двері, щоб проникнуті в будинок. Злочини Припін так само несподівано, як и Почаїв. Поліція так и не змогла зловити Дроворуб. Его особа досі не встановлено. Можливо Вам вдастся це зробити?

Команда для гри:
Іменинник отримує безкоштовний вхід в свій День Народження і протягом 2-х днів після. Відсвяткуйте свій День народження, пройшовши один з наших квест-перформансів !.
* Іменинникові вхід безкоштовний якщо група від 4-х чоловік (Це означає, що 4 людини проходять платно, а 5-й безкоштовно)
Квест з категорії: Хорор
Додати коментар: